Jdi na obsah Jdi na menu
 


benefiční koncert

28. 12. 2006

SPOLEČENSTVÍ ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝCH NOVÁ PAKA

Občanské sdružení Společenství zdravotně postižených Nová Paka uspořádalo 11. 12. 2006 benefiční koncert, kterého se zú­častnilo okolo 100 členů a občanů Nové Paky a okolí. Vystou­pili zde členové o.s. Fontána z Nové Paky, dětský sbor Zpívající rybky pod vedením Marie a Lenky Čančíkových, vokální sextet rodiny Čančíkovy, dále byla na programu historická i současná hudba, spirituály i lidové písně různých národů.

Všem zúčastněným se koncert líbil a shodli se na tom, že by se takový koncert měl opakovat. Tento koncert měl přinést finance pro naši organizaci na odstranění bariér. Proto bylo požádáno asi 20 větších novopackých firem, ale bohužel se ozvala jen jedna. Domnívají se, že ředitelé ani majitelé firem nebudou takové zařízení nikdy potřebovat. Jenže člevěk míní a pán Bůh mění.

Poděkování za zajištění nejen benefičního koncertu patří zá­stupci hejtmana Královéhradeckého kraje panu Petru Kuříkovi, starostovi MěÚ Nová Paka panu Coganovi, firmě Obis, firměP Centrum p. Militkého a firmě Fitos Stará Paka.

Za SZP statutární zástupce Miroslav Šulc

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář